Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Státní pozemkový úřad na agrosalonu Země živitelka

Ve dnech 24. až 29. srpna 2017 se Státní pozemkový úřad prezentuje na mezinárodním agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích.

 

Návštěvníci se mohou seznámit s činností úřadu zejména v oblasti pozemkových úprav. V jejich rámci se mimo jiné realizují zařízení proti negativním dopadům klimatických změn, zejména sucha a povodní, a další přírodě blízká opatření, která jsou v souladu s vládou schválenou koncepcí boje proti suchu.   

Účast na agrosalonu je pro nás každoroční příležitostí, jak veřejnosti a zejména zemědělcům prezentovat naši práci. V souvislosti s klimatickými změnami hledáme stále nové možnosti a řešení, které by zemědělcům pomohly v boji se stále se stupňujícím suchem,“ řekla ústřední ředitelka SPÚ Svatava Maradová.

Země živitelka je největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Letos se veletrhu účastní 547 vystavovatelů z 22 zemí. Stánek SPÚ se nachází u vstupu do pavilonu T1 vedle stánku Ministerstva zemědělství.  

 

F24A2016.jpg

 

F24A1984.jpg

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace