Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

Studie odtokových poměrů – důležitý podklad pro zadávací řízení zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav.

Dne 18. 9. 2015 byla podepsána smlouva o dílo na zpracování Studie odtokových poměrů na Benešovsku, sloužící jako podklad pro zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav (KoPÚ) v katastrálních územích Dolní Habartice, Heřmanov, Ovesná, Benešov nad Ploučnicí, Fojtovice u Heřmanov a Blankartice (kde již byly KoPÚ zahájeny, nebo budou zahájeny v nejbližších dnech), a dále v navazujících katastrálních územích Dobrná, Horní Habartice, Františkov nad Ploučnicí, Oldřichov nad Ploučnicí, Velká Veleň a Malá Veleň, kde se zahájení KoPÚ předpokládá. Rozsah studie (cca 6800 ha) a termín dokončení díla je stanoven na 31. 3. 2016.

Vítězným dodavatelem veřejné zakázky je sdružení VRV a VD-TBD (Vodohospodářský rozvoj a výstavba, a. s. a Vodní díla – TBD, a. s.)

 

V rámci zpracování tohoto díla bylo dne 9. října 2015 svoláno jednání zástupců dotčených obcí, správců toků a dotčených orgánů státní správy, pro dosažení úzké spolupráce při vytváření analytické a návrhové části této studie. V průběhu jednání vítězný dodavatel představil krátkou prezentací cílů a výstupů studie, starostům obcí byli představeni správci spisů KoPÚ, kde již bylo řízení zahájeno.

S ohledem na zvyšující se potřebu vypracování studií odtokových poměrů  sloužících jako podklad pro zpracování návrhu pozemkových úprav, bylo dne 14. 8. 2015 uskutečněno v Ústeckém kraji jednání pracovníků poboček, v rámci kterého došlo ke sjednocení postupů při tvorbě podkladů pro zadávací řízení studií odtokových poměrů pro Ústecký kraj.


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace