Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPU

Přeskočit na hlavní obsah

Kontakty OPS

Odbor půdní služby - telefonní kontakty a místo pracoviště k 9. 7. 2018

jméno funkce místo pracoviště mobil E-MAIL
Ing. František Pavlík, Ph.D. ředitel Odboru půdní služby Praha 725 472 323 f.pavlik@spucr.cz
Jarmila Olšová asistentka ředitele odboru Praha 602 372 103 j.olsova@spucr.cz
Ing. Miroslav Poruba vedoucí Oddělení půdní služby Praha, zástupce ředitele Odboru půdní služby Praha 721 962 547 m.poruba@spucr.cz
Ing. Petr Bezuško průzkumný pracovník Praha 725 385 785 p.bezusko@spucr.cz
Ing. Lenka Jelenová průzkumný pracovník Praha 731 491 725 l.jelenova@spucr.cz
Ing. Ivan Žigmund průzkumný pracovník Praha 721 962 555 i.zigmund@spucr.cz
Ing. Radim Czelis vedoucí Oddělení půdní služby Brno Brno 721 962 514 r.czelis@spucr.cz
Mgr. Martin Blecha, Ph.D. průzkumný pracovník Brno 725 397 255 m.blecha@spucr.cz
Růžena Koutná průzkumný pracovník Brno 732 979 127 r.koutna@spucr.cz
Ing. Josef Kučera průzkumný pracovník Brno 721 962 461 j.kucera1@spucr.cz
Ing. Jiří Novotný průzkumný pracovník Brno 733 687 241 j.novotny3@spucr.cz
Ing. Jiří Obršlík, PhD. průzkumný pracovník Brno 725 397 254 j.obrslik@spucr.cz
Ing. Miloslav Pacola průzkumný pracovník Brno 721 962 480 m.pacola@spucr.cz
Ing. Michal Vachek průzkumný pracovník Hodonín 721 962 443 m.vachek@spucr.cz
Ing. Miroslav Soukup vedoucí Oddělení půdní služby České Budějovice České Budějovice 725 102 473 m.soukup@spucr.cz
Ing. Jana Dvořáková průzkumný pracovník České Budějovice 702 126 658 j.dvorakova2@spucr.cz
Ing. Jiří Frána průzkumný pracovník České Budějovice 721 472 493 j.frana@spucr.cz
Ing. Vladimír Pešl průzkumný pracovník Prachatice 725 852 619 v.pesl@spucr.cz
Ing. Vojtěch Plát průzkumný pracovník České Budějovice 601 592 035 v.plat@spucr.cz
Bc. Daniel Sobol průzkumný pracovník České Budějovice 723 531 875 d.sobol@spucr.cz
Ing. Ladislav Pátek průzkumný pracovník České Budějovice 777 794 894 l.patek@spucr.cz
Aleš Sekanina Vedoucí Oddělení správy dat Brno 606 457 399 a.sekanina@spucr.cz
Ing. Izabela Černá bonitace půdy Brno 720 483 993 i.cerna@spucr.cz
Soňa Homoláčová bonitace půdy Brno 721 123 889 homolacovas@spucr.cz
Ing. Jakub Pokorný bonitace půdy Brno 727 956 809 j.pokorny1@spucr.cz

Přečteno: 2992x

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace