Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

Informace k předběžné tržní konzultaci na poskytování datových služeb pro Státní pozemkový úřad

Praha - 10. června 2021 - Česká republika – Státní pozemkový úřad se jako zadavatel rozhodl využít institutu PTK dle ust. § 33 zákona č. 134/2016 Sb., ve znění pozdějších předpisů, o zadávání veřejných zakázek (dále jen „zákon“), jako nástroje ke komunikaci s dodavateli, a to za účelem zjištění relevantních a objektivních informací o možnostech trhu v oblasti poskytování datových služeb.

Zadavatel požaduje různé typy připojení pro pracoviště SPÚ sídlící v krajských (KPÚ - 13 linek)  a okresních městech (pobočky - 58 linek), záložní připojení pro každé pracoviště v různých variantách a plnohodnotnou zálohu o plné rychlosti daného připojení.

Pro ústředí sídlící v Praze požaduje zadavatel primární připojení 500Mbps (optický kabel), záložní připojení 100Mbps, internet 1Gbps nebo 2Gbps a aktivní záloha 100Mbps nebo 1Gbps a připojení k CMS 20Mbps nebo 50Mbps.

SPÚ předpokládá dvě možné varianty realizace:

1) Realizace prostřednictvím MPLS VPN sítě, do které budou zapojeny jednotlivá pracoviště i ústředí SPÚ s centrálním přístupovým bodem k Internetu pro všechny lokality na ústředí SPÚ.

2) Realizace prostřednictvím běžných internetových linek s garantovanou rychlostí s konfigurací VPN sítě vlastními prostředky SPÚ.

Zadavatel prosí dodavatele o účast v PTK nejlépe využitím přiloženého odkazu na on-line formulář, který obsahuje dotazy k poskytování datových služeb. Zároveň může dodavatel uvést další informace, návrhy a podněty, které jsou z pohledu dodavatele relevantní pro přípravu veřejných zakázek. Výsledek PTK pak bude podkladem pro zapracování zadávacích podmínek a rámcové smlouvy.

Odkaz na on-line formulář, který prosím vyplňte ve lhůtě do 28. 6. 2021: https://forms.office.com/r/CTmXFevwSu

Průběh a výsledek PTK bude zaznamenán v samostatné zprávě, která bude uveřejněna na profilu zadavatele SPÚ na webové adrese: https://zakazky.spucr.cz/vz00034118

 

Děkujeme dodavatelům za aktivní účast


Kontakt pro média: Bližší informace k předběžné tržní konzultaci:  
Petra Kazdová
tisková mluvčí
Státní pozemkový úřad
tel.: +420 729 922 308
GSM: + 420 602 592 875
e-mail: komunikace@spucr.cz
www.spucr.cz                                                        

Odbor veřejných zakázek
e-mail: odbor.zakazky@spucr.cz


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace