Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

Jednání ve věci přípravy výstavby dálnice D6

Dne 10. 11. 2016 se v Karlových Varech uskuteční jednání u „Kulatého stolu“ ve věci přípravy výstavby dálnice D6, kterého se zúčastní i zástupce Státního pozemkového úřadu, pobočky Rakovník.

Toto jednání je pořádáno každoročně za účasti zástupců Krajského úřadu Karlovarského kraje, Krajského úřadu Středočeského kraje, ŘSD Správa Karlovy Vary, starostů obcí na trase plánované výstavby D6 a zástupců KPÚ pro Středočeský kraj a pobočky Rakovník.

Toto jednání je navazuje na pravidelná jednání starostů dotčených obcí se zástupci ŘSD, které probíhají v dvouměsíčních intervalech na obecních úřadech obcí na trase plánované stavby dálnice D6. Těchto jednání se pravidelně zúčastňuje i zástupce Krajského pozemkového úřadu pro Středočeský kraj a pobočky Rakovník z důvodu pozemkových úprav zahájených na trase D6.

Ze strany ŘSD jsou zde podávány informace o postupu přípravy výstavby, zástupci SPÚ informují o postupu zpracování komplexních pozemkových úprav v dotčených katastrálních územích. Dále jsou zde řešeny podněty starostů, otázky výkupu pozemků atd. Jednání u kulatého stolu je shrnutím a zhodnocením celoročních výsledků v oblasti přípravy výstavby D6.

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace